Заправка та регенерація картриджів

Принтери давно стали одним з найнеобхідніших видів техніки для дому та офісу. Разом з тим, що більші об’єми щоденного друку — то швидше витрачаються ресурси картриджа. Новий картридж обійдеться вам приблизно половину вартості самого принтера, але не хвилюйтесь — цього не варто робити. Звичайна заправка картриджів у Львові дозволить вам досягти тієї ж якості друку, що й була на початку користування принтером і при цьому суттєво дешевше.

Питання в тому, чи взагалі потрібна заправка картриджів подібне до питання “Чи потрібно заправляти автомобіль?”. Відповідь очевидна: якщо ви користуєтесь принтером, рано чи пізно доведеться заправити картридж. Якщо цього не робити, текст або зображення, які ви друкуєте поступово ставатимуть блідішими.

Робити це самостійно чи звернутись за допомогою до професіоналів — суто ваш вибір. Лише зауважимо заправка картриджів — процедура доволі клопітка і вимагає високого рівня акуратності, тож за відсутності досвіду у цій справі, можна негативно вплинути на якість друку майбутніх сторінок. Крім того, при заправці доводиться мати справу з канцерогенними речовинами. Без спеціального обладнання та захисту, це може бути шкідливо для вашого здоров’я.

Комп’ютерний сервіс Coder скромно пропонує вам свою допомогу у цій справі. Володіючи багаторічним досвідом у цій сфері, ми можемо якісно та швидко надати послугу заправка картриджів. Львів — місто, де ми працюємо, тож для його мешканців звернутися до нас буде нескладно. Крім того, ми знаємося на різних моделях принтерів та картриджів до них, тому заправка картриджів принтерів HP, Canon, Epson, Xerox, Panasonic, Oki та інших брендів виконується швидко та безпроблемно.

Серед послуг у цій сфері ми пропонуємо:

  • заправка струменевих картриджів чорно-білих та кольорових;
  • заправка лазерних картриджів чорно-білих та кольорових;
  • чистка картриджів;
  • ремонт картриджів.

До того ж, якщо вас цікавить заправка картриджів, ціни на цю послугу значно дешевші у порівнянні з повною заміною картриджа.

За якість відповідаємо свою репутацією.