Ремонт планшетів

Не секрет, що всі ми любимо планшети. Ще б пак, вони володіють майже всіма функціями, що і звичайний комп’ютер, проте значно менші в розмірах та легші у вазі. Якщо ви часто користуєтесь технікою не з дому або любите зручно вмоститись на улюбленій канапі, то планшет — ідеальний вибір. Але тут знову ж таки зустрічаємось з жорсткою реальністю — планшети через різні причини можуть вийти з ладу.

І у таких серйозних випадках, якщо планшет розбився, перестала працювати батарея, не працює сенсор або щонайгірше — всередину пристрою потрапила вода, без допомоги фахівця не обійтися.

Якщо ви шукаєте, де роблять ремонт планшетів, Львів — це не те місто, в якому можуть виникнути проблеми. Комп’ютерний сервіс Coder пропонує якісний ремонт планшетів у Львові, а ціни на ремонтні послуги ми тримаємо на доступному рівні.

Володіючи багаторічним досвідом у цьому сегмент, ми можемо здійснити ремонт планшетів будь-яких виробників, починаючи з відомих Apple, Samsung, Lenovo, Asus та закінчуючи менш популярними китайськими виробниками.

Ось лише дещо з того, які види ремонту планшетів ми надаємо:

  • заміна сенсору, дисплею, скла планшету;
  • заміна динаміків;
  • ремонт внутрішньої системної плати;
  • ремонт роз’єму зарядки та виходу на навушників;
  • поліпшення роботи акумулятора та налаштування програм;
  • перепрошивка та прискорення роботи операційної системи планшету.

Принісши свого «постраждалого» до нас, при потребі ми проведемо діагностику, яка покаже нам причину поломки, після чого приступимо до її усунення. Якщо виникне потреба в заміні поламаної деталі новою, перш ніж придбати її, ми порадимось з вами, щоб не створювати неприємних сюрпризів. Ми розуміємо, що ви відчуваєте, коли ваш улюблений пристрій вийшов з ладу, тому зробимо все можливе, щоб він повернувся до вас якнайшвидше.

Ми опікуємось своєю репутацією, тому нам важлива думка кожного клієнта. У згоді з цим ми вже стараємось робити все від нас можливе, щоб співпраця з нами залишила у вас лише позитивне враження.