Ремонт ноутбуків

Ноутбуки — одне з найкращих винаходів людства з часу створення конденсатору потоку. А, чекайте… його ще ж насправді не існує. Ну, ви зрозуміли. Легкий та мобільний, але в той же час достатньо потужний пристрій для запуску всіх необхідних програм, ноутбук для багатьох доповнив або навіть замінив габаритні персональні комп’ютери. Як і останні, вони можуть дуже різнитися в плані потужності та продуктивності, але всіх їх об’єднує одна річ — ймовірність поломки. І якщо у випадку з ПК справи можуть стосуватись зараження вірусами або виходу із ладу якоїсь окремої деталі, то ноутбуки мають свої «ексклюзивні проблеми», як-от перегрів, неробоча батарея, перетертий кабель блоку живлення і розлиття гарячого напою на клавіатуру, під якою розміщені всі життєвоважливі деталі.

Ситуація ускладнюється тим, що, на відміну від звичайного ПК, власноруч розкрутити ноутбук і замінити пошкоджену деталь ноутбука зазвичай можуть лише фахівці справи. Якраз такими ми скромно називаємо себе. Комп’ютерний сервіс Coder здійснює ремонт ноутбуків у місті Львів і ми пишаємось тим, що можемо бути вам корисні.

І хоча ми бажаємо вашій техніці здоров’я та процвітання, якщо раптом вам знадобиться якісний ремонт ноутбуків у Львові, то для вас ми з радістю виправимо майже будь-яку проблему:

  • діагностуємо і при потребі замінимо батарею;
  • полагодимо або замінимо деталі, як-от відеокарту та процесор;
  • перевстановимо Windows та інсталюємо необхідне програмне забезпечення;
  • налаштуємо WiFi або BlueTooth;
  • налаштуємо параметри енергозбереження, щоб поліпшити роботу батареї;
  • якщо вас цікавить глибока чистка ноутбука, без проблем виконаємо і її.

Окрім того що ми виконуємо якісний ремонт ноутбуків, ціни на нього ми тримаємо на лояльному рівні. Тож, якщо ви шукаєте сервіс, де ремонт ноутбуків виконується достатньо дешево, не вагайтесь звернутись до нас.

Для нас важлива наша репутація, а вона, як відомо, складається з думки кожного клієнта. Власне тому, застосовуючи індивідуальний підхід до кожного, у виграші перебувають обидві сторони.

А працює все дуже просто: ви приносите ноутбук, ми проводимо діагностику проблеми і з вашої згоди беремось до її вирішення. По закінченню ми телефонуємо вам і ви задоволено забираєте полагоджений ноутбук.